שם:
טל':
אימייל:
09-7962420
תל מונד החדשה
תל מונד החדשה
 
פנטהאוזים למכירה בשרון

פנטהאוזים למכירה בשרון

פנטהאוזים ודירות גג למכירה בשרון בפרויקט היוקרתי תל מונד החדשה

תל מונד החדשה הנו פרויקט נדלן יוקרתי חדש היוצא לדרך בימים אלו. במסגרת הפרויקט, קמות יחידות דיור רבות באזור השרון בסביבה ירוקה וחדשה בתל מונד. מבין אפשרויות המגורים החדשות, תוכל לבחור בפנטהאוזים חדשים ומעוצבים ודירות גג יוקרתיות, דירות ובתים פרטיים, דירות גן ועוד. פרויקט תל מונד החדשה מזמין אתכם ליהנות מהיתרונות הרבים של המגורים בסביבה ירוקה ומתחדשת:

* קרבה למרכז הארץ

* מגוון אפשרויות דיור

* סביבה חדשה ויוקרתית

רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות הפנטהאוזים החדשים של תל מונד החדשה? צרו עמנו קשר לפרטים נוספים!

גם באזור השרון, חלה עלייה חדה בביקוש לדירות יוקרה. הביקוש הוא עבור פנטהאוזים למכירה בשרון, מה שהפך ליוקרה ואיכות חיים גבוהה. מדובר על דירות גג בנות שתי קומות, כאשר בקומה השנייה, קיימת מרפסת ענקית גדולה ומעוצבת. מיותר לציין לגבי הנוף הנשקף מדירות פנטהאוז במיוחד כאשר ישנם שדות מוריקים, האופייניים כל כך לאזור השרון, או נוף של ים מרהיב. בתל מונד החדשה תמצאו מגוון אפשרויות לרכישת פנטהאוזים חדשים במקום החם של השרון - תל מונד החדשה!

חוויה של מגורים ברמה אחרת - דירות פנטהאוז

קל להבין, מדוע הבחירה של פנטהאוזים למכירה בשרון. דירות גג בשרון מספקות חווית מגורים ואיכות חיים ברמה אחרת. עיצוב חדשני, נוף מרהיב, והסביבה הירוקה של שרון הם אלו שהופכים כל דירת גג או פנטהאוז למבוקש ביותר. יש לציין כי דירת פנטהאוז, מתאימה לסביבה אורבאנית, כשאר יש גישה לכל מיני אזורי מסחר וחניה נוחה. יש לוודא, כי חומרי הגלם שבהם השתמש הקבלן לבנייה, הם איכותיים ואפילו ברכישה של דירת פנטהאוז חדשה, יש לבדוק אותה באמצעות שמאי, היות ואף אחד מאתנו, אינו קונה חתול בשק, קל וחומר, כאשר מדובר בנכס שהוא הדבר הכי יקר.

שטח דירה משופר ונוף מרהיב - דירת פנטהאוז בשרון

השיקול של רכישת פנטהאוזים למכירה בשרון, נובע מנוף פתוח ומרהיב שניתן לצפות בו מגובה הדירה, שטח דירה משופר. דירות פנטהאוז, מתאימות למשפחות עם ילדים וכן, לאנשי מבוססים, המעוניינים ליהנות מפאר ודירה מרווחת, המעוצבת בטוב טעם. ישנם כמה דברים עקרוניים שיש לדעת, כאשר רוכשים נכס כגון פנטהאוז, למשל, כאשר תבדקו את תכניו המתאר האזורית אם למשל יוקם מול הבניין קניון, מה שיגרום לירידת ערך הנכס.

וילות חדשות למכירה בשרון

פנטהאוזים בשרון

09-7962420

דירות למכירה בשרוןתל מונד החדשה | אודות הפרוייקט | מידע מקצועי | וילות בשרון | פנטהאוזים למכירה | דירות גן למכירה | קוטג'ים למכירה | דירות גג | דופלקסים בשרוןצור קשר | מפת אתר

תל מונד החדשה, פרוייקט הנדלן היוקרתי בשרון, טל: 09-7962420