שם:
טל':
אימייל:
077-7296328
תל מונד החדשה
תל מונד החדשה
 
דירות 3 חדרים למכירה

דירות 3 חדרים למכירה

דירות 3 חדרים חדשות בפרויקט תל מונד החדשה בשרון

פרויקט תל מונד החדשה יוצא לדרך בימים אלו ולכם יש הזדמנות לרכוש דירת 3 חדרים חדשה במחיר מיוחד ובמיקום החם בישראל! פרויקט תל מונד החדשה כולל מגוון של אפשרויות דיור בכל אזור השרון:

דירות 3,4, 5 חדרים

דירות גג ופנטהאוזים

בתים פרטיים/וילות וקוטג'ים

מגורים בסביבה מתחדשת וירוקה

קרבה למרכז הארץ

מגורי יוקרה בדירות חדשות

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות דירות שלושה חדרים בפרויקט תל מונד החדשה בשרון? צרו עמנו קשר לפרטים נוספים!

 

ישנם זוגות צעירים רבים, אשר את הנכס הראשון שלהם הם רוכשים בצמצום, כמו למשל  דירת 3 חדרים למכירה. יש לצבור ידע, לפני רכישת הדירה וכן לגבי הסביבה. אם למשל יש באזור גני ילדים, בתי ספר, גן שעשועים ציבורי, מרכז קניות נגיש וכדומה. שי לבדוק את תכניות הפיתוח שיהיו בעתיד באזור בו הזוגות מתכננים לרכוש דירה. יש כאלה ששואלים מדוע כדאי לרכוש דירה בת 3 חדרים התשובה היא מובנת, כי המחיר הוא הרבה יותר משתלם, ביחס לתמורה. יש לבדוק מול הקבלן מה הוא מציע ואף לשקול אפשרות של רכישת דירה מיד שנייה, כאשר ניתן לשפץ אותה ולהעלות את ערכה.

התקציב הכספי לדירה בת 3 חדרים

מומלץ שאחרי שתבררו לגבי המחירים של דירת 3 חדרים למכירה ארגנו את התקציב, בררו מה הסכום של דמי קדימה לפני נטילת המשכנתא. יש להתייעץ גם עם יועץ משכנתאות בלתי תלוי, כלומר יועץ, אשר אינו עובד עבור אף בנק למשכנתאות, כך שיהיה אובייקטיבי יותר ויוכל למצוא לכם את הבנק עם הריבית המשתלמת ביותר. תמיד כדאי, להשאיר סכום נוסף להוצאות כגון, מס רכישה, שכר טרחת עו"ד, תשלומים להצמדת מדד, שיפוץ, רכישת רהיטים, הובלה ועוד. השוו בכדאיות בין דירה חדשה לבין דירה ישנה שיש להשקיע בה וערכו את החישוב.

דירה חדשה?- ממי כדאי לרכוש?

אם החלטתם כי אתם מעוניינים לרכוש דירת 3 חדרים מכירה מקבלן, כדאי כי תמצאו קבלן מוכר או חברת בנייה גדולה ומוכרת, היות ובר היו דברים מעולם ואנשים איבדו את כספם ודירתם, לטובת קבלן לא מוכר שנכנס לקשיים כלכליים ולא עמד בבנייה בגלל חובות. יש לקבל ערבויות מהקבלן, על פי חוק המכר. ערך דין המתמחה במקרקעין, כדאי כי ילווה אתכם לכל אורך העסקה ולאחריה, כאשר בחוזה יהיה רשום את התחייבותו ל-7 שנות אחריות על הנכס. כל נכס שתהיו מעוניינים בו, כדאי כי יהיה שמאי שיבדוק אותו, על מנת לשלול חריגות בנייה ולוודא כי המבנה אינו מסוכן או שנבנה בחומרי בנייה שהם אינם איכותיים.

וילות חדשות למכירה בשרון

077-7296328

דירות למכירה בשרוןתל מונד החדשה | אודות הפרוייקט | מידע מקצועי | וילות בשרון | פנטהאוזים למכירה | דירות גן למכירה | קוטג'ים למכירה | דירות גג | דופלקסים בשרוןצור קשר | מפת אתר

תל מונד החדשה, פרוייקט הנדלן היוקרתי בשרון, טל: 077-7296328